Smoczek Elodie Details

Smoczki dla dzieci to niezbędny element wyprawki naszego maluszka. Ssanie kojarzy mu się z pełnym brzuszkiem, a tym samym pozwala się uspokoić i poczuć bezpiecznie. Dlatego tak ważne jest, aby smoczki miały odpowiedni kształt i były wykonane z najwyższej jakości materiału. Dzięki temu zadbamy o komfort i bezpieczeństwo niemowlęcia, które szybciej się uspokoi i słodko zaśnie.

 

Smoczki dla dzieci szwedzkiej firmy Elodie Details to klasyczne, silikonowe smoczki, odpowiednie dla maluszków już od 3 miesiąca życia. Ich minimalistyczny design i delikatne, pastelowe kolory pozwalają łatwo dopasować je do innych dziecięcych akcesoriów, a zabawne grafiki w kształcie wąsów czy korony dodają im jeszcze więcej uroku.

 

Każdy oferowany przez nas smoczek dla dziecka ma kształt zalecany przez ortodontów i wykonany jest z bezpiecznych materiałów, gwarantujących komfort maluszka. Każdy rodzic znajdzie model odpowiedni dla małego dżentelmena lub słodkiej księżniczki, a dla bliźniaków idealne będą smoczki w dwupaku!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel